Honya Biotech |2023 Zabavne dejavnosti za izgradnjo ekipe za delo

未标题-1

julija.16. 2023 je vodilni kitajski proizvajalec oligosintetskih izdelkov, Honya Biotech Co., Ltd, organiziral banket in team building dejavnosti 2023 v mestu Peking.Z zabavnimi, hitrimi in energičnimi timskimi aktivnostmi se učimo drug od drugega in našo ekipo popeljemo iz cone udobja.To bo močna skupna izkušnja, ki bo našo ekipo spodbudila k razmišljanju in pogovoru o tem, kam gre posel – in tista, ki se je bomo spominjali še dolgo po dogodku.

 

未标题-2

Pred začetkom dejavnosti team buildinga, CEO Honya Biotech in člani menedžerjev pripravijo poročilo za zaključni sestanek vmesnega leta.Na tej konferenci se predstavljamo, da povečamo članstvo in delimo velik dosežek uspeha podjetja leta 2023.Trdno verjamemo, da bi z našimi velikimi prizadevanji dosegli in postali številka 1 proizvajalec Oligo sintetizatorjev in surovin na Kitajskem ter strankam po vsem svetu zagotovili odlične izdelke in storitve.Zavezani smo, da bomo vsaki stranki zagotovili Best Oligo Syntheis rešitev!

未标题-3

Po srečanju začnemo igro, ki jo poimenujemo »Kje je moja prava sveta voda?“Organizator je člane razdelil v 6 ekip, vsaka ekipa ima svojega vodjo, naloga le-teh pa je pomagati pri iskanju svete vode, končni rezultat pa bo glede na to, kako je ekipa delovala in končala igro.V tej igri so se člani naučili pridobivanja znanja in razvijanja veščin za izboljšanje učinkovitosti timskega dela.Vreme je bilo tisti dan tako vroče in vsi so bili utrujeni, vendar nihče od njih ni obupal, razen da bi pozitivno sodelovali.

未标题-4

Nato smo organizirali igro Floor Curling.Ekipe določijo, kdo ima "kladivo" (ali zadnji kamen) v uvodnem "endu", običajno z metom kovanca.Imeti zadnji kamen se šteje za prednost. Kamni se podajajo izmenično.Rdeča, rumena, rdeča, rumena ali obratno, dokler ni odigranih vseh 16 kamnov.Ko je odigranih vseh šestnajst (16) kamnov, je »konec« končan in točkovanje se prikaže v tabeli (glejte spodaj).V tej igri smo se naučili, dokler je kamen, obstaja pot, ki jo lahko najdemo, sodelujemo in spodbujamo drug drugega!

未标题-5

Končno je bila to res čudovita izkušnja za celotno timsko delo, uveljavili smo se kot soliden izvajalec, ki se osredotoča na celovite rešitve za sintezo oligo, hkrati pa širi obseg, da bi izpolnil vse večje zahteve in potrebe biotehnoloških laboratorijev po vsem svetu.


Čas objave: 17. julij 2023